درباره من

سلام دوست اهل رشدم

زهرا ابراهیمی هستم، ممنون که در این صفحه همراه من هستی، اگه دوست داری با من بیشتر آشنا بشی پس لطفا تا انتهای این صفحه رو بخون

زهرا ابراهیمی هستم

در مورد موضوعات مورد علاقه ام که ارتباطات، رشد فردی و اعتماد به نفس هست، آموزش می بینم و چیزهایی که به خودم توی زندگیم کمک کرده تا بتونم تغییری در نگرشم، رفتارم و روابطم ایجاد کنم را با دیگران هم به اشتراک می گذارم و هدف من کمک به افراد برای داشتن زندگی بهتر هست.

 

حالا زندگی بهتر از نظر من چی هست؟

به نظر من ما خلق نشدیم تا روزهای زندگیمون رو سپری کنیم و در نهایت هم مسئولیت انتخاب ها و رفتار های خودمون را بندازیم گردن دیگران و روزگار و تمام.

نه ما خلق شدیم که به چیزی فراتر از این که هستیم برسیم، به نظر من زمانی فراتر از الان خودمون خواهیم بود که مسئولیت تمام و کمال زندگی مون رو بپذیریم و قدم در مسیر بهتر شدن و تکامل بذاریم.

و من به همین دلیل اینجا هستم که به افرادی که دوست دارن زندگی بهتر داشته باشند کمک کنم، من این کار رو با تولید محتواهای آموزشی در قالب مقاله، کتاب، محصول آموزشی، دوره و کارگاه انجام میدم.

البته به جز اینجا تو پیج اینستاگرام و کانال تلگرام هم می تونی همراه من باشی، انتهای این صفحه راه های ارتباط با من را قرار دادم، خوشحال میشم با هم در ارتباط باشیم.

 

زهرا ابراهیمی

بخشی از فعالیت های زهرا ابراهیمی :

نگارش کتاب “ رفتار حرفه ای در محیط کار

نگارش کتاب ” مهارتی ضروری برای داشتن روابطی عالی

نگارش مقالات مختلف در حوزه مهارت های ارتباطی و رشد فردی

آموزش های متعدد به افراد و سازمان ها در حوزه مهارت های ارتباطی و رشد فردی

 

راه های ارتباط با زهرا ابراهیمی:

شروع آموزش دیدن شروع ایجاد تغییراتی در من بود و همین تغییرات باعث شدن که من در مسیری قرار بگیرم که الان هستم، تو هم می تونی تو این مسیر همراه من باشی:

 

کانال تلگرام : zahraebrahimi_com@

اینستاگرام : zahraebrahimi.ir@

ایمیل: info@zahraebrahimi.com

تلفن: ۰۹۰۱۱۴۶۴۳۷۷