زهرا ابراهیمی هستم

از سال 96 با مباحث توسعه فردی و اعتماد به نفس آشنا شدم و مطمئنم که یکی از تصمیمات خوب من در زندگی انتخاب آموزش دیدن و سرمایه گذاری روی خودم بود، آموزش بهترین و مطمئن ترین سرمایه گذاری بود که انجام دادم و نتیجه اش شناخت بیشتر خودم و بهتر شدن رابطه ام با خودم و دیگران بود.

من در دانشگاه در رشته مدیریت بازرگانی تحصیل کردم و همیشه دوست داشتم کسب و کار خودم را داشته باشم، زمانی که شروع به آموزش دیدن کردم به عنوان کارمند مشغول به کار بودم اما بعد از شناخت بیشتر خودم و توانمندی هایم، آموزش دادن رسالت زندگی من شد.

می خواستم به افراد کمک کنم که بدانند چقدر ارزشمند هستند و چه توانمندی هایی دارند و آنها هم می توانند زندگی خود را تغییر دهند، بنابراین شروع کردم به آموزش دادن و کوچ کردن افراد در زمینه توسعه فردی، خیلی خوشحالم که دراین مسیر با برگزاری جلسات کوچینگ، کارگاه های حضوری و دوره های غیر حضوری توانسته ام به افراد زیادی کمک کنم.

کتاب های من

کتاب رفتار حرفه ای در محیط کار

کتاب مهارتی ضروری برای داشتن روابط عالی

کارگاه ها و دوره های برگزار شده

کارگاه جذابیت رفتاری و ارتباطی

دوره خلق روابط بهتر

دوره های جامع عزت نفس و اعتماد به نفس

هرکدام از ما بخشی در درون مان داریم که خواستار تغییر و تولد دوباره است، نیاز به دیده شدن و پرورش دارد و مسئولیت هر یک از ما در زندگی این است که آن بخش وجودی مان را به شکوفایی برسانیم تا زندگی مان متحول شود.

 اگر هریک از ما تلاش کند زندگی و رفتارهای خود را بهتر کند آن وقت دنیا جای قشنگتری برای زندگی کردن خواهد شد.

این تلاش با آموزش دیدن میسر است و ما در این مسیر تغییر در کنار شما هستیم.

چطور میتونی با من در ارتباط باشی؟

شماره تماس و ایمیل من